Festyn „Młodzi przyszłością Grodziska”
Dnia 19.09.2024 w Parku Miejskim w Grodzisku Wlkp. odbył się festyn dla dzieci i młodzieży „Młodzi przyszłością Grodziska”, w której brali udział przedstawiciele naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wlkp.: Monika Barnaś-Onyśków – psycholog, Katarzyna Maciejewska – pedagog i Kinga Tonder-Krzyżanek – socjoterapeuta.
Nasz punkt cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Odkrywaliśmy mocne strony, zainteresowania, prowadziliśmy ciekawe dyskusje. Pojawiły się również zagadki ortograficzne i inne łamigłówki. Pytań i porad z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej nie było końca.

